Stelio napisał(a):

|
Podejrzewam, znając nasze szczęście w ostatnich kilku latach, że akurat to złe info mu się sprawdzi, coś pisał o tym, że zostaniemy pośmiewiskiem w lidze, mam nadzieję, że to nie oznaczało przywrócenia Smudy na stanowisko trenera...
|
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.