Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10643
Stary 19.12.2015, 16:36
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, znając nasze szczęście w ostatnich kilku latach, że akurat to złe info mu się sprawdzi, coś pisał o tym, że zostaniemy pośmiewiskiem w lidze, mam nadzieję, że to nie oznaczało przywrócenia Smudy na stanowisko trenera...
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.
Odpowiedz cytując