Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6626
Stary 19.12.2015, 16:21
Chciałem sobie pograć bez stresu i większego zaangażowania więc wziąłem PSG. W pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo Francji i superpuchar. Przed drugim sezonem dostałem na transfery... ponad 450mln euro i budżet płac na poziomie bodajże 7,5mln tygodniowo Nie wiem jak to się ma z finansowym fair play ale ja jestem managerem a nie księgowym

Poszedłem na małe zakupy



Teraz moja kadra liczy blisko 30 graczy na topowym poziomie. W końcu kontuzje mi niestraszne

Ciekawe kiedy mi się znudzi
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując