Chciałem sobie pograć bez stresu i większego zaangażowania więc wziąłem PSG. W pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo Francji i superpuchar. Przed drugim sezonem dostałem na transfery... ponad 450mln euro i budżet płac na poziomie bodajże 7,5mln tygodniowo

Nie wiem jak to się ma z finansowym fair play ale ja jestem managerem a nie księgowym
Poszedłem na małe zakupy
Teraz moja kadra liczy blisko 30 graczy na topowym poziomie. W końcu kontuzje mi niestraszne
Ciekawe kiedy mi się znudzi
