Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10641
Stary 19.12.2015, 16:06
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie po co to cale gadanie od miesiąca Cierniak był dogadany z amica .Napisze Wam jeszcze raz Cupiał Wisły nie sprzeda co smród w papierach wielki .Ja myślę ze nikt tego smierdzacego jaja nie tknie .JEDYNE rozwiązanie to bankructwo ,albo pozostanie z Cupiałem i po WISIE pozostanie DZIURA W ZIEMI
Dlaczego piszesz głupoty?
Cierzniak z zadnym lechem nie jest dogadany...
Odpowiedz cytując