wikink1 napisał(a):

|
Panowie po co to cale gadanie od miesiąca Cierniak był dogadany z amica .Napisze Wam jeszcze raz Cupiał Wisły nie sprzeda co smród w papierach wielki .Ja myślę ze nikt tego smierdzacego jaja nie tknie .JEDYNE rozwiązanie to bankructwo ,albo pozostanie z Cupiałem i po WISIE pozostanie DZIURA W ZIEMI
|
Dlaczego piszesz głupoty?
Cierzniak z zadnym lechem nie jest dogadany...