szczaq21 napisał(a):

KrystianGruszczyński @KrystianKRK 36 min36 minut temu
@sariachan1906 Niestety. Prawdopodobnie w poniedziałek nastąpi zwrot jakiego chyba nikt się nie spodziewał.
|
Miały być, wielkie zmiany w Wiśle. SKWK dodało przecież posta, że takie zmiany nas czekają w tym tygodniu, po czym zaczynają się pojawiać informacje, że Smuda wraca. SKWK nigdy za Frankiem nie przepadało więc to chyba nie o takie informacje im chodziło. Ciekawe ile będziemy, jeszcze na coś dobrego czekać i czy w ogóle coś takiego nastąpi.