Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10636
Stary 19.12.2015, 14:54
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
KrystianGruszczyński @KrystianKRK 36 min36 minut temu
@sariachan1906 Niestety. Prawdopodobnie w poniedziałek nastąpi zwrot jakiego chyba nikt się nie spodziewał.
Miały być, wielkie zmiany w Wiśle. SKWK dodało przecież posta, że takie zmiany nas czekają w tym tygodniu, po czym zaczynają się pojawiać informacje, że Smuda wraca. SKWK nigdy za Frankiem nie przepadało więc to chyba nie o takie informacje im chodziło. Ciekawe ile będziemy, jeszcze na coś dobrego czekać i czy w ogóle coś takiego nastąpi.
Odpowiedz cytując