Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34305
Stary 19.12.2015, 14:36
Właśnie zakończył się marsz Komitetu Obrony Dupy.Przypuszczam że 90% nie wie o co protestuje, oczywiście oficjalnie.Nieoficjalnie bronią własnej dupy co pokazuje załączony obrazek.
https://pbs.twimg.com/media/CWlymBrWcAAapQR.jpg

Jeszcze szef kod w pełnej krasie https://pbs.twimg.com/media/CWl4c7hW4AAx-Or.jpg

To nie moje słowa ale podpisuję się pod nimi .Nie lekceważąc szybkiego przejęcia reżimowejtv , jednak kładę akcent na ostatnie zdanie.PRZYŚPIESZENIE

"Praktycznym skutkiem Operacji KOD jest uświadomienie PiS że odebranie PO/N telewizji jest najpilniejszym z zadań. I przyspieszenie"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 19.12.2015 o godz. 14:48.