Właśnie zakończył się marsz Komitetu Obrony Dupy.Przypuszczam że 90% nie wie o co protestuje, oczywiście oficjalnie.Nieoficjalnie bronią własnej dupy co pokazuje załączony obrazek.
https://pbs.twimg.com/media/CWlymBrWcAAapQR.jpg
Jeszcze szef kod w pełnej krasie
https://pbs.twimg.com/media/CWl4c7hW4AAx-Or.jpg
To nie moje słowa ale podpisuję się pod nimi .Nie lekceważąc szybkiego przejęcia reżimowejtv , jednak kładę akcent na ostatnie zdanie.PRZYŚPIESZENIE
"Praktycznym skutkiem Operacji
KOD jest uświadomienie PiS że odebranie PO/N telewizji jest najpilniejszym z zadań. I przyspieszenie"