|
Gaszyński zwolniony, na jego miejsce nowy prezes, Broos trenerem, a Franz Smuda dyrektorym sportowym. W przerwie zimowej dochodzi Małecki i Chrapek, żegna się Cierzniak (Lech). Drugą rundę gramy w kratkę z Buchalikiem w bramce - ale utrzymujemy się w mistrzowskiej ósemce, na koniec siódme miejsce, podium kolejno - Legia, Piast, Cracovia. To nie wymarzony scenariusz, ale jak dla mnie - możliwy. Odkopię sobie mój post na koniec sezonu i sprawdzę z ciekawości, jakim jestem wróżbitą Maciejem.
|