Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12236
Stary 19.12.2015, 13:47
Coz poradzic jak w Krakowie tak duzo ludzi mieszka a Wisła nie ma az tylu kibicow by zapełnic stadion. No bo chyba nie sadziliscie, ze ktos kto ma daleko do Krakowa przyjedzie w piatek o 20:30 na mecz.
Odpowiedz cytując