|
Ja już mam gdzieś te słabe wyniki ja się martwię tym czy nasz klub nie zniknie z piłkarskiej mapy Polski ! Najgorsze,że nikt nic nie wie... Nawet chyba sam Cupiał... A pomyśleć,że gdyby w Atenach nas nie oszukali dziś bylibyśmy pewnie w piłkarskim raju...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|