|
Tak jak pisałem wczoraj na wiosne bedzie przed podziałem 27 punktow do zdobycia, wroca wszyscy kontuzjowani i jestesmy w stanie powtorzyc miejsce na koniec z poprzedniego sezonu. Jedyne co moze Nas pograzyc to mozliwe odjecie 10 punktow (dla mnie to najwiekszy idiotyzm, rozumiem odejmowac punkty przed startem kolejnego sezonu ale nie w trwajacym juz) bo tego, ze sie podniesiemy tak jak i podniesie sie Chelsea w Anglii jestem swiecie przekonany. Smiesza mnie teksty ludzi po 21 kolejkach, ze spadniemy. Wiara co poniektorych kibicow mnie po prostu poraza. Powstaniemy z kolan, to jest ekstraklasa wiec wszystko jest mozliwe a przewodzenie Piasta w tabeli tylko to potwierdza. No i czekamy na zmiany, ktore podobno maja niedługo nastapic o ile informacje sa prawdziwe. Tak wiec nie pozostaje Nam nic innego jak czekac. Oby do wiosny
|