FraMat napisał(a):

To co: "Moskal wróć?"
Tylko z uzupełnieniami w składzie i porządkiem w finansach?
|
Kwestia Moskala ma znaczenie drugorzędne. Oczywiście jego zwolnienie miało wpływ na morale i nastroje, ale poza tym stało się to, czego się wielu z nas obawiało. W końcu dopadła nas plaga kontuzji i kryzys formy, który jest czymś normalnym.
Niestety, w dużej mierze płacimy teraz za błędy transferowe w ostatnim okienku (nie chcę się cofać o lata i rozpatrywać wpływu złej polityki długoterminowej, bo na ten temat powiedziano wszystko). Sprawa Crivellaro, Cywki i Popovicia miała decydować o naszym miejscu w tabeli, aspiracjach i poziomie sportowym. Kiedy więc okazało się, że są oni słabsi od piłkarzy, których już mamy, stało się jasne, że wyniki sportowe muszą być gorsze niż przed rokiem. I są. Jest mi z tego powodu smutno, ale nie rozdzieram szat, bo tego się właśnie spodziewałem. To logiczna konsekwencja procesów, które nastąpiły w Wiśle.