ABGwislakABG napisał(a):

|
Bledem nie bylo zwolnienie Moskala, czy wczesniej Smudy. Bledem najwiekszym bylo samo ich ZATRUDNIENIE.
|
Nie, też nie zauważyłeś że czas naszej potęgi jak na razie minął. 10 lat temu, gdy mieliśmy najwyższy budżet w lidze oraz najszerszy skład. Owszem byłby to błąd. Wtedy to była po prostu rozsądna decyzja z wzięciem pod uwagę sytuacji ekonomicznej. Prawda taka, że po zwolnieniu Moskala drużyna zaliczyła mentalny zjazd w dół.