Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 19.12.2015, 12:36
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Bledem nie bylo zwolnienie Moskala, czy wczesniej Smudy. Bledem najwiekszym bylo samo ich ZATRUDNIENIE.
Nie, też nie zauważyłeś że czas naszej potęgi jak na razie minął. 10 lat temu, gdy mieliśmy najwyższy budżet w lidze oraz najszerszy skład. Owszem byłby to błąd. Wtedy to była po prostu rozsądna decyzja z wzięciem pod uwagę sytuacji ekonomicznej. Prawda taka, że po zwolnieniu Moskala drużyna zaliczyła mentalny zjazd w dół.