Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34296
Stary 19.12.2015, 12:28
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Konkrety prosiłem...
Konkrety co dla zwykłego Polaka?
Co dla Polakow bogatszych a co dla biedniejszych?
Co dla ważnych i ważniejszych?
Co dla zwykłego pracownika a co dla człowieka prowadzącego dzialanosc?
Co dla robola a co dla urzędnika?
Co dla dziecka a co dla emeryta?
Co dla zdrowego a co dla chorego?
Jasne...
Przychodzi dobry, bogaty wujaszek PiS i zaraz ma wyciągnąć z kieszeni:

dla Polaków bogatszych dla biedniejszych
dla ważnych i ważniejszych
dla zwykłego pracownika, dla człowieka prowadzącego działalność
dla robola, dla urzędnika
dla dziecka, dla emeryta
dla zdrowego, dla chorego

Komunistyczna mentalność - żądamy, żądamy, żądamy....

A mnie wystarczy, że od władzy i decyzji będą odsunięci wszyscy, którzy mieli tylko w głowie swój własny interes kosztem narodu, interes sąsiadów i unijnych decydentów kosztem Polaków.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....