Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10626
Stary 19.12.2015, 12:21
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Po prostu rozpierdala mnie ten Wasz optymizm.
W sumie to się nie dziwię. Miało być lepiej już od roku, wyszło... Jak zawsze.

Przyszedł Gaszyński, do którego miałem wielkie zaufanie. Jak wiadomo ani Stilić nie został w klubie, ani sponsora dalej nie ma. Czyja wina - nie oceniam. Teraz wszędzie słychać że czas jego prezesury dobiega końca.
Przyszedł Moskal, też byłem uradowany, za czasów Kazika byliśmy w górnej połowie tabeli. 3/4 tego forum narzekało na trenera. No, to teraz jest zajebiście, faktycznie zmiana na lepsze.
Przyszedł Mączyński, wydawało się że klub w końcu ma kasę na kontrakty i wyszedł z długów. No cóż, jak się okazało gówno prawda.

Jak mam być ....a optymistą skoro po każdych dobrych wieściach, ich dalsza realizacja wychodzi jeszcze gorzej?

Odpowiedz cytując