Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10625
Stary 19.12.2015, 12:21
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Po prostu rozpierdala mnie ten Wasz optymizm.
Widzisz, jestem kibicem od bardzo dawna. Na tym forum jestem już kilkanaście lat. Od tego czasu, z małymi wyjątkami była to równia pochyła.
Nie jestem pesymistą - po prostu znam ludzi. Jak ktoś od lat 90-ych nie potrafił niczego trwałego zbudować, to trudno się spodziewać, że zrobi to nagle teraz.
Będzie co najwyżej puszczał uspokajające sygnały, żeby wszyscy całkiem go nie opuścili.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując