Marcin_fan napisał(a):

|
Po prostu rozpierdala mnie ten Wasz optymizm.
|
Widzisz, jestem kibicem od bardzo dawna. Na tym forum jestem już kilkanaście lat. Od tego czasu, z małymi wyjątkami była to równia pochyła.
Nie jestem pesymistą - po prostu znam ludzi. Jak ktoś od lat 90-ych nie potrafił niczego trwałego zbudować, to trudno się spodziewać, że zrobi to nagle teraz.
Będzie co najwyżej puszczał uspokajające sygnały, żeby wszyscy całkiem go nie opuścili.