Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.12.2015, 11:47
Kto miał tam coś tworzyć? Crivellaro, który gra od święta? Popović, dla którego Ekstraklasa to nowość podobnie jak dla młodych? A może Burliga? Dodaj do tego fakt, że graliśmy bez ani jednego napastnika. Ten mecz wyglądał dokładnie tak jak się zapowiadał, że będzie wyglądać. Gówniany skład, gówniana gra, gówniany wynik.

Mieliśmy od groma składnych akcji kiedy trenerem był Moskal ale na kimś, dla poklasku tłumu, trzeba było się bezmyślnie zemścić za porażkę w derbach. Efekt był do przewidzenia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując