Arked napisał(a):

|
Proszenie piłkarzy, żeby walczyli i zapierdalali kiedy się starają ale są zwyczajnie słabi i nie dają rady podchodzi w najlepszym wypadku pod głupotę, a w najgorszym pod s....ysyństwo.
|
Proszenie jest może złym słowem,
ale wymaganie od 8 gości występujących na codzien w ekstraklasie (pomine tych 3 młodych, którzy w niej na grają na codzień), aby stworzyli JEDNĄ, CHOCIAŻ ....A MAĆ JEDNĄ składną akcje przez 90 minut to rzeczywiście s....ysyństwo