Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 19.12.2015, 11:17
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...

szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
Proszenie piłkarzy, żeby walczyli i zapierdalali kiedy się starają ale są zwyczajnie słabi i nie dają rady podchodzi w najlepszym wypadku pod głupotę, a w najgorszym pod s....ysyństwo.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując