Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
2659
19.12.2015, 11:05
Prawda jest taka, że nawet jakby Moskal został to dalej mogłoby być 4-5 porażek. Po prostu teraz wszystkie plagi egipskie spadły na zespół ( masa kontuzji, trener, terminarz killer itd.)
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak