|
Myslisz się kolego właśnie zatrudnienie Moskala było dobre na nikogo lepszego Wisły nie stać ludzie zrozumcie wreszcie że Moskal to był właśnie najbardziej odpowiedni człowiek na ten czas nawet Głowacki to potwierdzał ale eksperci wiedzą lepiej przecież.... Jesteście nie lepsi niż Cupial
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|