Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2658
Stary 19.12.2015, 10:54
Myslisz się kolego właśnie zatrudnienie Moskala było dobre na nikogo lepszego Wisły nie stać ludzie zrozumcie wreszcie że Moskal to był właśnie najbardziej odpowiedni człowiek na ten czas nawet Głowacki to potwierdzał ale eksperci wiedzą lepiej przecież.... Jesteście nie lepsi niż Cupial
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?