Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 19.12.2015, 10:40
^^ Ponieważ profesjonalizm wymaga chłodnego działania opartego na merytorycznych argumentach i faktach a nie emocjonalnego .......olo. Fakty takie, że klub nie miał żadnej sensownej alternatywy i wyrzucił Moskal przez porażkę z Cracovią. Wszystko to oparte na tym, że jeszcze niedawno byliśmy potęgą ale dziś już tak nie jest.

Ciekawe czy zwolennicy tej decyzji, też byliby za wywaleniem trenera w takiej sytuacji. Wisła zdobywa mistrzostwo, w kolejny sezonie dostaje się do fazy grupowej LM w lidze, pokonuje wszystkich po kolei. Z Cracovią na wyjeździe wygrywa 5:0 a potem przychodzą w końcu derby u siebie. Niestety sędzia ma zły dzień, nie uznaje nam trzech prawidłowo zdobytych bramek, dostajemy jeszcze dwie niesłuszne czerwone kartki a na koniec Craxa jedzie z kontrą, strzela gola i wygrywa mecz 1:0. Wtedy co? też wypieprzamy trenera?