PiVoSH92 napisał(a):

|
Kiepski termin, kiepska pogoda, kiepska gra, blisko świąt - mało pozytywów. Ja będę, ale rozumiem ludzi, wiernych fanów, którzy po prostu nie dadzą rady. Sam kiedy jeszcze nie miałem prawka nie jeździłem na żadne mecze o 20:30, bo potem nie miałem jak wrócić do siebie.
|
Kiepska pogoda? kiepski termin? 18 grudzien, 8 stopni na plusie i to są złe warunki aby przyjsc na mecz?! dramat. jest sie na dobre i złe! teraz jest to złe. i trzeba w tym wytrwac