|
Tak na spokojnie to mi sie wydaje, ze zwolennicy zwolnienia Moskala byli bardziej za opcja zastapienia go kims lepszym niz samym zwalnianiem ot tak. Naprawde ciezko podejsc do tego tematu. Z jednej strony czysta glupota bylo zwalnianie go przed koncem rundy ale z drugiej strony .... derby. W kazdym badz razie nie pozostalo nic innego jak czekac do wiosny.
|