Wojtas napisał(a):

Czzulem ze tak ze tak bedzie od 1 minuty jak przeczytalem ze zwolniono Moskala
Cupial nie uczy sie na niczym.Liczka za Kasperczaka to juz byl pierwszy objaw jego głupoty.
Wywalono wiec...Moskala za remisy i nawet ciekawą pilkę
..no to mamy cos innego ...
gdzie sa Ci ktorzy tak chcieli glowy Kazka? ok ,jest po waszemu
teraz mamy porazke i za porazką i gre w grupie spadkowej
No ale grunt ze Moskala nie ma,
remisow tez juz nie ma.
Nic nie ma.
|
Na pewno zwolnienie Moskala ma wpływ, ale z nim czy bez było to nie do uniknięcia. Dołek musiał w którymś momencie przyjść, no i plaga kontuzji, które jakimś cudem omijały nas przez większość rundy.
Szkoda, że w dobrym okresie sezonu (kolejki 1-13) zostaliśmy tyle razy przekręceni i zawodziła skuteczność, bo była szansa na więcej punktów i spokój przed rundą wiosenną.
Obecnie, jeśli wzmocnienia nie będą naprawdę udane, awans do pierwszej 8 raczej mało realny.