Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2650
Stary 19.12.2015, 01:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Czzulem ze tak ze tak bedzie od 1 minuty jak przeczytalem ze zwolniono Moskala

Cupial nie uczy sie na niczym.Liczka za Kasperczaka to juz byl pierwszy objaw jego głupoty.

Wywalono wiec...Moskala za remisy i nawet ciekawą pilkę

..no to mamy cos innego ...



gdzie sa Ci ktorzy tak chcieli glowy Kazka? ok ,jest po waszemu

teraz mamy porazke i za porazką i gre w grupie spadkowej

No ale grunt ze Moskala nie ma,
remisow tez juz nie ma.

Nic nie ma.
Na pewno zwolnienie Moskala ma wpływ, ale z nim czy bez było to nie do uniknięcia. Dołek musiał w którymś momencie przyjść, no i plaga kontuzji, które jakimś cudem omijały nas przez większość rundy.

Szkoda, że w dobrym okresie sezonu (kolejki 1-13) zostaliśmy tyle razy przekręceni i zawodziła skuteczność, bo była szansa na więcej punktów i spokój przed rundą wiosenną.

Obecnie, jeśli wzmocnienia nie będą naprawdę udane, awans do pierwszej 8 raczej mało realny.