|
Mówienie, że młodzi zagrali chujowo jest nie na miejscu. Dlaczego ? A no dlatego, że ok przegrali ale chłopaki walczyli. Ja tez jestem za tym, żeby dawać młodym grać. Nie tak jak dzisiaj, tylko jeden, dwóch na mecz żeby się ograło i coś z tego może będzie. Dzisiaj zmusiła nas do tego sytuacja. Trzeba się modlić o jakieś wzmocnienia ale naprawdę wzmocnienia bo będzie mega ciężko. Koniec tygodnia się zbliża a tu ani jednej dobrej potwierdzonej informacji. No dobra jakiś tam "Sponsor" się pojawił ale to za mało. Czekam aż piłkarze faktycznie dostaną swoje pensje i coś MOŻE ruszy do przodu. Nie powiem, ze się nie jarałem jak co chwile na fb czy na forum czytałem info, że coś się zmieni. I aż człowiek żałuje, że nie pojechał inną trasą a tylko autostradą. Wstąpił bym do jakiego sklepu po coś co pomaga zapomnieć na kilka godzin :(
|