Zooey_Deschanel napisał(a):

|
Niezły optymizm z Twojej strony. Równie dobrze może stracić kupę kasy, a jego ukochana drużyna dalej będzie na dnie. Gdyby to było takie proste, jak piszesz...
|
Gdyby każdy tak myślał to nie mieli byśmy bogatych ludzi... bez ryzyka nie masz NIC. A wnioskuje że wdg Ciebie lepiej nic nie robić

?