Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2649
Stary 19.12.2015, 00:09
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Czzulem ze tak ze tak bedzie od 1 minuty jak przeczytalem ze zwolniono Moskala

Cupial nie uczy sie na niczym.Liczka za Kasperczaka to juz byl pierwszy objaw jego głupoty.

Wywalono wiec...Moskala za remisy i nawet ciekawą pilkę

..no to mamy cos innego ...



gdzie sa Ci ktorzy tak chcieli glowy Kazka? ok ,jest po waszemu

teraz mamy porazke i za porazką i gre w grupie spadkowej

No ale grunt ze Moskala nie ma,
remisow tez juz nie ma.

Nic nie ma.

Spokojnie. Zaraz przylecą i powiedzą, że to przecież wina Kazka bo to on ich tak przygotował do rundy

Jeszcze jak Kazik był trenerem Wisły to czytałem z nim wywiad i mówił, że wzmocnienia muszą być bo nie da się grać cały czas jednym składem. Zaraz po tym poleciał bo przegrał derby. ....a mać, Cierzniak mówił w wywiadzie po Lechu, że to był trener, który ich rozumiał, z którym dobrze im się współpracowało. Sorry ale nikt mi nie wmówi, że Moskal miał tak dobry skład jak Smuda. Brak nominalnego rozgrywającego robił swoje. Jankowski się dusił na tej pozycji. Zresztą on się dusił na każdej ale, ktoś tam musiał grać. Bo na pewno nie krzywejajo. Nie będę pisał, że gdyby Jankowski wykorzystał to a Brożek to itd. Fakty są takie, że potrafiliśmy zagrać ładne akcje tylko brakowało wykończenia. Teraz jak brakuje Brożka to nie ma nawet takich sytuacji. Niech się ktoś ....a, w końcu obudzi w tym klubie i zacznie traktować nas kibiców poważnie. Codziennie czytam jakieś nowinki, że niby nowy trener, że niby piłkarze dostaną kasę. Nie mamy słabego składu, ale nie mamy ławki i to nas zabiło kilka razy. Ale tłum chciał głowy Moskala, bo przecież on był winny temu, że nie zmienników.