Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 18.12.2015, 23:53
Jak Moskal prosil o napastnika to kazano mu grac tym co ma.Juz wtedy czulem za to sie odbije brzydką czkawką.

Dzis "zarząd" mogl usiasc wygodnie,i delektować sie swoim dziełem.Owocem swojej "pracy".
A W koncu jedynego winowajcy, Kazimierza Moskala juz nie ma.

Dla mnie ten mecz to bylo podsumowowanie calj tej prowizorki,calego bajzlu ,calej fuszerki jaka mamy w klubie od 3 lat.

Zniszczyliiscie ten klub i praktycznie nie ma juz nic na czym by mozna oprzec budowe czegos nowego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując