|
Obraz nędzy i rozpaczy, musiało to nastąpić po prostu musiało i właśnie się stało. Nie jesteśmy Legią gdzie tam władza piłkarska nie pozwoli żeby klub tak sie stoczył. Z całym szacunkiem ale B.C. jak sypał kasą to się było na szczycie, przeczytajcie książkę o Wiśłe, ktos tam mówił że wywrócili rynek transferowy i zasypali polski football pieniędzmi. Tyle. Polityki w tym nie było żadnej, szef zbyt impulsowy, można by powiedzieć Pan i władca. Nie ujmuje zasług, może i kibicem nawet jest ale...
Teraz wyjdzie z Nas (kibiców) co to jest WIERNOŚĆ bo łatwo jest być dumnym gdy wszystko idzie dobrze...
Czy wygrywasz czy nie..
|