|
Witam,
Mam problem z internetem, jestem na umowie nieoznaczonej z UPC od wielu lat, aktualnie mam 25 mega ale od jakiegoś czasu internet strasznie zwolnił do 2-8 Mb nie wie ktoś co może być przyczyną? Wydaje mi się że przyczyną może być modem aktualnie ma 10 letniego grata(ARIS CM450B) ale do tej pory wszystko działało OK dopiero ostatni sie zepsuło.
|