kopaczoholik napisał(a):

|
pogratulujmy tytanom intelektu, którzy domagali się zwolnienia Moskala za serie niedopuszczalnych ich zdaniem remisów... Brawo osiągnęliście swój cel... w końcu Wisła przestała remisować...
|
Ale przecież serię remisów udało się przełamać

o to im chodziło
