Temat
:
[XXI] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 18 grudnia, piątek godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
53
18.12.2015, 23:31
Z Bartosza będą ludzie.
Ciężko sobie wyobrazić Wisłę bez Głowy i Cierzniaka. Jednemu kończy się kariera, drugiemu kontrakt. Strach pomyśleć..
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence