Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 18.12.2015, 23:19
Nie mieli opierdalać młodych który się dopiero ogrywali, mieli opierdalać tych, którzy nie wstawią nogi przy jakiejkolwiek stykowej sytuacji, a zarabiają (za to co udają na murawie) o wiele większe pieniądze niż większość tego forum.

pozatym jak wspomniałem, jeśli życzenie gwiazdeczkom wesołych świąt w trakcie meczu (gdy wpierdalamy)
czy zabawa od 45 minuty,
czy też skandowanie najwierniejszego naszego piłkarza ostatnich dekad (szkoda ze występuje w drugim zespole) na początku meczu

uważasz za doping na plus .... twoje zdanie, ja uważam inaczej
Odpowiedz cytując