Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 18.12.2015, 23:10
I czym się ta ambicja ma objawiać? Mają jeździć na wślizgu do każdej piłki? W 20 minucie byśmy grali w 8ke.
Czym jest ta Wasza mityczna ambicja. Zawsze jak przegrają - brak ambicji. Brakiem ambicji jest to, że Krzywejajo przyjmuje piłkę na 10 metrów, albo to, że Alan ma kwadratowy łeb i zawsze strzela kantem? A może to, że Popovic podaje piłkę do przeciwnika albo doskonale wykonuje stałe fragmenty. Nie - to nie jest brak ambicji, to jest brak umiejętności.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując