radek2323 napisał(a):

GonzoNS co ty do mnie piszesz? Tak jak koledzy wyżej napisali skoncz ....ic
Jedyny plus z tych ostatnich naszych wojaży to młody Bartosz marne pocieszenie ale zawsze coś .
|
to już Ci mówie o czym pisze,
doping z sąsiadką (nie napisze nazwy klubu bo zostane zwyzywany na tym forum

), gdzie wpierdalamy, a kibice "bawią się kiedy Wisła przegrywa" ...
...
...
...
dla jednych taka sytuacja to kibice na plus,
dla mnie żal ...
Każdy ma swoje zdanie
A zapomniałem jeszcze o super dopingu na poczatku meczu:
PATRYK MAŁECKI .................................................. ......................... naprawde brawo
