Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 18.12.2015, 23:09
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
GonzoNS co ty do mnie piszesz? Tak jak koledzy wyżej napisali skoncz ....ic

Jedyny plus z tych ostatnich naszych wojaży to młody Bartosz marne pocieszenie ale zawsze coś .
to już Ci mówie o czym pisze,

doping z sąsiadką (nie napisze nazwy klubu bo zostane zwyzywany na tym forum ), gdzie wpierdalamy, a kibice "bawią się kiedy Wisła przegrywa" ...
...
...
...
dla jednych taka sytuacja to kibice na plus,
dla mnie żal ...

Każdy ma swoje zdanie

A zapomniałem jeszcze o super dopingu na poczatku meczu:

PATRYK MAŁECKI .................................................. ......................... naprawde brawo
Powód: Patryk Małecki
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 18.12.2015 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując