dj_ibutti napisał(a):

Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.
Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.
Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
|
również wyjątkowo oglądałem mecz w tv,
jakoś w Poznaniu czy w Warszawie nie .......ą się z gwiazdeczkami, tylko potrafią im wygarnąć po meczu co trzeba, u nas najlepiej zagłaskajmy ich, co do niektórych zgodze się ze nie potrafią grać, ale MINIMUM ambicji wymagać by można,