Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 18.12.2015, 23:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.

Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.

Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
również wyjątkowo oglądałem mecz w tv,

jakoś w Poznaniu czy w Warszawie nie .......ą się z gwiazdeczkami, tylko potrafią im wygarnąć po meczu co trzeba, u nas najlepiej zagłaskajmy ich, co do niektórych zgodze się ze nie potrafią grać, ale MINIMUM ambicji wymagać by można,
Odpowiedz cytując