dj_ibutti napisał(a):

Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.
Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.
Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
|
Gdybyś oglądał ten mecz na stadionie przyznałbyś krytykującemu rację. Niestety ale poziom na boisku i na trybunach jest taki sam.