Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 18.12.2015, 23:01
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Akurat wyjątkowo musiałem oglądać w TV... i słyszałem przynajmniej 3 razy "Wisła grać k.m"; "więcej ambicji" itp.

Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić.

Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy.
Gdybyś oglądał ten mecz na stadionie przyznałbyś krytykującemu rację. Niestety ale poziom na boisku i na trybunach jest taki sam.
Odpowiedz cytując