Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 18.12.2015, 22:49
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Mała aktualizacja z ostatnich meczy.
Z Lechem z tego co pamiętam straciliśmy bramki w zgodzie z przepisami.
Z Legią, przy bramce na 0:1, Prijovic był na pozycji spalonej i można powiedzieć, że utrudniał Cierzniakowi interwencje.
Z Lechią bramka Makuszewskiego z ewidentnego spalonego.
Dzisiejsza bramka dla Pogoni po minimalnym spalonym.

No i z Craxą 1. bramka ze spalonego statycznego, czyli zawodnik stała sędzia ślepy.
Odpowiedz cytując