Kamson napisał(a):

Mała aktualizacja z ostatnich meczy.
Z Lechem z tego co pamiętam straciliśmy bramki w zgodzie z przepisami.
Z Legią, przy bramce na 0:1, Prijovic był na pozycji spalonej i można powiedzieć, że utrudniał Cierzniakowi interwencje.
Z Lechią bramka Makuszewskiego z ewidentnego spalonego.
Dzisiejsza bramka dla Pogoni po minimalnym spalonym.
|
No i z Craxą 1. bramka ze spalonego statycznego, czyli zawodnik stała sędzia ślepy.