|
Panowie spokojnie,
może idziemy drogą która prowadzi Wisłę do I ligi,
ale jeszcze nie w tym sezonie,
Głowa, Cierzniak, Guzmics, Mąka, Brożek, Gurrier, Burliga czy nawet Boguski,
zrobią nam wynik że się utrzymamy, ale będziemy się szlajać w rejonach od 7-14
to nawet nie złośliwość, ale podziękowanie że oni jeszcze są, profesjonalni piłkarze,
kiedyś mogłeś wybierać takich w rezerwach, teraz ciężko do pierwszej 11
z młodych dziś? Bartosz tak jak w ostatnich meczach - elegancko, Kujawa 90min niewidoczny, KUczak udawał że coś potrafi, dwa rady do przodu fajnie kopnął Witek, Mordec miał piłę przed 16m to się machnął,
nadzieja jednak jak zwykle ta sama - nowe okienko
nie liczyłem Jovicia i Sarkiego którzy są kontuzjowani
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|