|
Senior Member
Offline
|
#33

18.12.2015, 22:41
|
GonzoNS napisał(a): 
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...
szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok
|
skończ .......ić
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|
|