radek2323 napisał(a):

|
I co tu napisać... O pierwszej 8 już nie ma co marzyć niestety stało sie - walczymy o utrzymanie.Młodych nie ma za co ganic - grali tyle na ile ich stać powiem szczerze zaczynam naprawdę się bać jakoś nie wierze w nagły zryw Cupiala ewidentnie idziemy w stronę 1 ligi Kibice za doping +
|
oczywiście że plus dla kibiców,
od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa,
od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub,
a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ...
szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok