|
Gdyby nasi potrafili cokolwiek stworzyć z przodu to również mielibyśmy parę bramek z minimalnych spalonych. A tak to .... dupa i kamieni kupa... najlepiej się wypłakać, że czarni się na nas uwzięli.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.12.2015 o godz. 22:45.
|