Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 18.12.2015, 22:22
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Po 45 minutach pierwszej połowy Popović i Crivelaro najsłabsi na boisku. Obydwoje reprezentują mniej więcej taka formę jak niedoszły as transferowy niejaki rumunski student. Dla własnego dobra i z troską o kibiców powinni zostać wyjebani z Wisły jeszcze w tym roku.
Po drugich 45 minutach podtrzymuję swoję zdanie. Młodzież Wiślacka przynajmniej się starała.
Odpowiedz cytując