elliot_ness napisał(a):

|
Po 45 minutach pierwszej połowy Popović i Crivelaro najsłabsi na boisku. Obydwoje reprezentują mniej więcej taka formę jak niedoszły as transferowy niejaki rumunski student. Dla własnego dobra i z troską o kibiców powinni zostać wyjebani z Wisły jeszcze w tym roku.
|
Po drugich 45 minutach podtrzymuję swoję zdanie. Młodzież Wiślacka przynajmniej się starała.