ABGwislakABG napisał(a):

Tak, chodzi o ustawe zasadnicza. To jest fundament.
Jako zwolennik pisu o ciaglosci instytucji i pracownikow merytorycznych chcesz rozmawiac? Jak pis wyjebal wszystkich pracownikow merytorycznych ktorych tylko mogl?
|
Podaj jakieś konkretne przykłady, do których będzie można się odwołać, bo w innym razie są, to zwykłe insynuacje niepodparte faktografią.