Tak, chodzi o ustawe zasadnicza. To jest fundament.
Jako zwolennik pisu o ciaglosci instytucji i pracownikow merytorycznych chcesz rozmawiac? Jak pis wyjebal wszystkich pracownikow merytorycznych ktorych tylko mogl?
Nie impulsywnosc... Zwolennik pis... Tos dojebal
Podpowiem Ci - to, o czym marzysz to 307 poslow wlasnych w parlamencie. Tego nie bedzie NIGDY!
W takim razie po uj wybory? Skoro i tak nikt nigdy konstytucyjnej wiekszosci miec nie bedzie? No nie da sie, bo trzebaby lyknac caly psl i liczyc na wylom platformy.
Ad vocem nie bedzie, ide ogladac nazzych. Dobrej nocy i merytorycznej dyskusji
