Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34282
Stary 18.12.2015, 20:19
Tak, chodzi o ustawe zasadnicza. To jest fundament.

Jako zwolennik pisu o ciaglosci instytucji i pracownikow merytorycznych chcesz rozmawiac? Jak pis wyjebal wszystkich pracownikow merytorycznych ktorych tylko mogl?

Nie impulsywnosc... Zwolennik pis... Tos dojebal

Podpowiem Ci - to, o czym marzysz to 307 poslow wlasnych w parlamencie. Tego nie bedzie NIGDY!

W takim razie po uj wybory? Skoro i tak nikt nigdy konstytucyjnej wiekszosci miec nie bedzie? No nie da sie, bo trzebaby lyknac caly psl i liczyc na wylom platformy.

Ad vocem nie bedzie, ide ogladac nazzych. Dobrej nocy i merytorycznej dyskusji
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 18.12.2015 o godz. 20:21.
Anty PO-PiS!!!