|
Jeśli Cupial myśli to wie że nic mu nie da czekanie bo jeśli zdegraduja Wisłę albo spadnie to tylko straci... lepiej chyba zainwestować na spłatę długów i kupno kilku obiecujących piłkarzy, powalczyć o puchary (kasa), sponsorzy ( kada) sprzedaż zawodników (kasa) oczywiście przy mądrym zarządzaniu... Powoli odzyska wszystko a do tego jego ukochana drużyna będzie znowu na szczycie.
Moja Opinia
|