Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34277
Stary 18.12.2015, 19:25
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Co powinien zrobic pis? Tak jak pisalem na shoutboksie serkowi - wstawic 5 sedziow, w ktorych moznaby miec choc cien wiary w bezpartyjniactwo, co moznaby uzyc w argumentacji przy dysputach czy to medialnych czy forumowych.
Dużą naiwnością, a wręcz głupotą jest wiara w mityczne „bezpartyjniactwo” i „apolityczność” urzędników państwowych. Nie oszukujmy się. Każdy z nas ma takie, czy inne poglądy polityczne. Bez wyjątku każde środowisko polityczne ma określoną pulę kadr przeznaczonych na konkretne stanowiska. Tak jest w każdym demokratycznym państwie. To sprawa pierwsza. Druga kwestia jest taka, że kogokolwiek PiS, by nie zarekomendował skowyt w „mediach mętnego nurtu”, byłby taki sam. Zakład? Poza tym wskaż mi merytorycznie jakich, to kwalifikacji są pozbawieni sędziowie nominowani przez PiS do Trybunału Konstytucyjnego, by zajmować tam swoje stanowiska.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!