Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: TPI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10596
Stary 18.12.2015, 17:55
Stelio napisał(a):Wyświetl post
A mi ta cała sytuacja przypomina jota w jotę to co rok temu, Gaszynski mail na wejściu podpisać stilica, wprowadzić sponsora i w ogóle nowe rozdanie i wracamy na salony a tu dupa blada i 2015 jest jeszcze gorszy niż 2014. Może ktoś w klubie stwierdził, że jak nie puści w obieg jakichś pozytywnych plotek to frekwencja w piątek nie przebije 5 tys. Niby do końca tygodnia się miało tyle nawyjasniac, tymczasem cisza, a jakoś wątpię żeby w sobotę czy niedziele klub ogłaszał jakieś przełomowe zmiany. Jak to się skończy według mnie? Ano tak jak co roku, Cupial spłaci to co musi żeby dostać licencje i wegetacji ciąg dalszy, ściągniemy ze 2 piłkarzy pokroju crivellaro i stoczymy się w wir walki o utrzymanie... Po raz pierwszy od 20 lat....
A co to da że dzisiaj będzie powiedzmy 10 tyś Trzeba myśleć przyszłościowo...
Spłacić długi zewnętrzne, zatrudnić DOBREGO trenera i budowa składu. No i a tak na LM jak za dawnych lat... wtedy stadion będzie pełny i sponsorzy sami będą się ustawiać w kolejce
Odpowiedz cytując