Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
10591
18.12.2015, 16:20
maTS
napisał(a):
Ktoś pisał że w piątek dużo się wyjaśni... no to w takim razie czekam
Wyjaśni się dziś wieczorem na R22 tylko musisz być na stadionie
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8