Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10588
Stary 18.12.2015, 16:09
jakbym sie bawił w oszukiwanie to wolałbym po przegranym meczu z Pogonią zatwierdzić nowe otwarcie.
Na nowa rundę nowy trener, nowy dyrektor, sponsorzy, nowi piłkarze! To wszystko juz w Lutym.
Do tego czasu, zapierdalac po karnety bo nie starczy dla każdego....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując