|
jakbym sie bawił w oszukiwanie to wolałbym po przegranym meczu z Pogonią zatwierdzić nowe otwarcie.
Na nowa rundę nowy trener, nowy dyrektor, sponsorzy, nowi piłkarze! To wszystko juz w Lutym.
Do tego czasu, zapierdalac po karnety bo nie starczy dla każdego....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|