Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34275
Stary 18.12.2015, 14:46
Jakby na potwierdzenie moich słów.Minął ledwie miesiąc rządów PIS a "obrońcy demokracji" urządzaja płacze i histeria.Kto na prawicowym forum kupi prenumerature gównianej .Obrońcy demokracji z tego forum zgłaszać się co by szechter mógł kichać w chusteczkę a nie w papier toaletowy.

https://twitter.com/MajewskiMichal/s...33749728464897

Jeszcze reakcja inwestorów na wieści pacewicza
https://pbs.twimg.com/media/CWgyX8YUwAAgeiR.jpg

ABGwislakABG Zdanie możesz mieć, na dzisiaj jest posprzątane z TK.Zmierza to do likwidacji ubecko-okołostanuwojennego tworu.Czym zostanie zastąpiony zobaczymy.Pewnie Sąd Najwyższy przejmie jego rolę.

Jeszcze jedno, nie rób z siebie męczennika na "moderatorów" bo jest to śmieszne i groteskowe.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.12.2015 o godz. 17:21.