Jakby na potwierdzenie moich słów.Minął ledwie miesiąc rządów PIS a "obrońcy demokracji" urządzaja płacze i histeria.Kto na prawicowym forum kupi prenumerature gównianej

.Obrońcy demokracji z tego forum zgłaszać się co by szechter mógł kichać w chusteczkę a nie w papier toaletowy.
https://twitter.com/MajewskiMichal/s...33749728464897
Jeszcze reakcja inwestorów na wieści pacewicza
https://pbs.twimg.com/media/CWgyX8YUwAAgeiR.jpg
ABGwislakABG Zdanie możesz mieć, na dzisiaj jest posprzątane z TK.Zmierza to do likwidacji ubecko-okołostanuwojennego tworu.Czym zostanie zastąpiony zobaczymy.Pewnie Sąd Najwyższy przejmie jego rolę.
Jeszcze jedno, nie rób z siebie męczennika na "moderatorów" bo jest to śmieszne i groteskowe.